(0535) 078 79 79 - (0324) 320 29 05

Sosyal Medyada Biz}

ATA EVDEN EVE TAŞIMA

ATA EVDEN EVE TAŞIMA

ATA EVDEN EVE TAŞIMA
Taşınma deyince insanlar her zaman bir korku hisseder. Çünkü taşınmak meşakkatli ve sabır isteyen bir iştir. Bu yüzden bizlerde siz zorlanmayın diye Ata evden eve</strong> hizmetini size sunuyoruz. Bizleri seçerek bu işinizi daha rahat ve daha uygun fiyata halledebilme şansına sahipsiniz.
Uzun yıllardır taşımacılık sektörünün içerisinde olan Ata evden eve taşımacılık , nakliyat işinde uzmanlaşmıştır. Gerek kullandığı araçlar olsun gerekse paketleme işinde gösterdiği titizlik olsun her anlamda işini ustaca yapan çalışanlardan oluşan bir kadroya sahiptir. Bursa merkezli olan bu taşıma şirketi, taşınacak olan eşyaların paketlenmesine büyük ölçüde önem verir. Paketleme işlemi esnasında eşyaların dayanıklılıklarına ve özelliklerine göre paketler, bunun sonucunda darbelere karşı daha dayanıklı hale gelirler. Çalışanlarımızın taşıdıkları eşyaları kendi eşyalarıymış gibi özen göstermeleri neticesinde müşterilerin son derece güvenini kazanır. Salon takımı ambalajlama, beyaz eşya ambalajlama, gümüşlük ambalajlama, tekli koltuk ambalajlama ve buna benzer birçok değişik türdeki ürünleri ambalajlama şeklide farklı olur. Burada ki amaç ürünlere zarar gelmesini en az seviyeye indirmektir.
Ata evden eve asansörlü nakliye taşımacılığı tercih ederek, hem yorulmaktan hem de gereğinden fazla ücret ödemekten kurtulmuş olursunuz. Uzman kadromuzla beraber ürün tespitinden, eşyaların istenilen adrese ulaştırılmasına kadar her adımda memnun kalacağınız şekilde sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Sizler de bu hizmetten faydalanıp memnun kalmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

15 May 2017
869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın