(0535) 078 79 79 - (0324) 320 29 05

Sosyal Medyada Biz}

ATA TAŞIMACILIK 9

ATA TAŞIMACILIK 9

ATA TAŞIMACILIK 9
Ata taşımacılık olarak kusursuz bir hizmet anlayışı ile tecrübeli bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu zamana dek pek çok kurum ve de kişiler ile çalışmamız oldu ve bunların hiçbirinden olumsuz bir eleştiri alamamış olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Aynı zamanda bu durum firmamıza bir kat daha sorumluluk yüklüyor. Çünkü biliyoruz ki güven kazanmak zor devam ettirmek daha da zordur ve bunun için de daha çok çalışmak gerekmektedir.
Taşıma işlemleri öncesinde sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile taşıma işleri esnasında gerekli olabilecek gereçlerin bir listesi hazırlanır ve taşıma gününde tüm ekibimiz ve ihtiyaç duyulabilecek her nevi araç gereç hazır olacaktır. Ata taşımacılık olarak nakliye hizmeti verirken sizler hiçbir eşyaya elinizi sürmezsiniz. Arkadaşlarımız hijyen kurallarına uyarak eşyaların paketlemesini yapar. Sonrasında ise eşyalar kusursuzca araçlara yerleştirilip yeni adresine doğru yola çıkar.
Taşıma öncesinde yapılan ön çalışma sonrasında çıkarılmış olan taşıma planına göre eşyaların transferi gerçekleştirilir. Günümüzde taşımacılık sektöründe gelişme gösteren ve işleri daha da kolay hale getirmekte olan tüm teknolojik gelişmelerden yararlanmakta olan Ata evden eve taşımacılık siz müşterilerine profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Nakliye filomuzda bulunan tüm araçlarımızın kapalı çelik kasa araçlardan oluşması sayesinde eşyalar sıfır hata ile yeni adresine transfer edilir. Müşteri memnuniyetini değişmez bir misyon olarak kabul eden firmamız kaliteden ve güvenilir hizmetten ödün vermemektedir.

12 April 2017
845 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın