(0535) 078 79 79 - (0324) 320 29 05

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hususu, profesyonel taşımacılara bırakılmadığı takdirde son derece büyük sorunlara gebe olabilmekte ve çeşitli kazalar meydana çıkabilmektedir. Tüm bunlardan sıyrılmak ve profesyonel bir kadro ile nakliye işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, Ata Nakliye’yi tercih edebilirsiniz. Firmamız, yılların vermiş olduğu güvence ile binlerce referansın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bünyemizde bulunan geniş araç filosu ve teknolojik ekipmanlar ile evden eve nakliyat sektörünün lider firması hâline gelmiş ve bu başarısını da sürekli çalışarak elde etmiş olan Ata Nakliye, sizler için evinize kolaylıkla taşımaktadır. Gerekli altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra son derece titiz bir şekilde çalışan ekiplerimiz, gerek paketleme gerekse yeni adrese eşyaların konumlandırılması konusunda sizlere yardımcı olmakta ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirmektedir.

Tüm bunlar için firmamızla iletişime geçebilir ve siz de yeni adresinize zahmetsizce taşınabilirsiniz. Asansörlü nakliyat, teknolojik nakliye araçları ve günceli sürekli takip eden dinamik kadrosu ile yıllardır hizmet veren firmamız, sizin için en ideal taşınma alternatifini sunmaktan gurur duymaktadır.

İletişime Geçmek İçin Tıklayın